فــا   |   EN 
       

 

درباره ما

شرکت کارگزاری بورس آثل در سال 1373 در اداره ثبت شرکتها ثبت و در سال 1387 از سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز دریافت نموده است. در دی‌ماه 1393 گروه مالی نور انوار به عنوان سهام‌دار عمده کارگزاری وارد هیأت مدیره شرکت گردید.

شرکت کارگزاری بورس آثل ( سهامی خاص) در سال 1373 به شماره ثبت 111128 تاسیس و فعالیت خود را به عنوان کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار تهران آغاز نمود. مدیران و کارکنان کارگزاری بورس آثل به این اصل معتقدند که منافع مشتریان و شرکت از هم جدا نیست و مشتری‌مداری به فرهنگ سازمانی این شرکت تبدیل شده است. این شرکت همواره به دنبال جذب مشتریان جدید از طریق توسعه امکانات و متنوع سازی خدمات خود است و در عین حال با بهبود مستمر کیفیت خدمات، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان قدیمی خود را پیگیری می کنند. از دیگر سیاست های راهبردی شرکت می توان به کسب مجوزهای جدید از سازمان بورس و آغاز فعالیت این فرآیند ها در کوتاه ترین زمان ممکن اشاره کرد.

 

به منظور کسب رضایت بیشتر مشتریان ، مدیران و کارشناسان شرکت همواره در حال برنامه‌ریزی و راه‌اندازی خدمات جدید می‌باشند . این کارگزاری همزمان با توسعه خدمات، کیفیت خدمات را نیز با استقرار استانداردهای بین‌المللی ISO 10002:2004 و ISO 9001:2008 بهبود بخشیده و همچنین در حال استقرار سایر استانداردها می‌باشد.

این کارگزاری با توجه به مجوزهای اخذ شده خدمات زیر را ارائه می‌نماید:

 

  • انجام کلیه معاملات بورس اوراق بهادار و فرابورس
  • ارائه خدمات معاملات آنلاین، اینترنتی و کال سنتر(مرکز تماس) به اشخاص حقیقی و حقوقی
  • پذیره نویسی اوراق بهادار پذیرفته شده در بورس وفرابورس
  • انجام مراحل پذیرش و عرضه سهام شرکت‌ها در بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران
  • برگزاری کلاس های آموزشی آشنایی با بورس اوراق بهادار
  • ارائه تحلیل و مشاوره در حوزه بورس اوراق بهادار و فرابورس
  • ارسال روزانه اخبار مرتبط با بازار سرمایه
 

درباره ما

شرکت کارگزاری بورس آثل در سال 1373 در اداره ثبت شرکتها ثبت و در سال 1387 از سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز دریافت نموده است. در دی ماه 1393 گروه مالی نور انوار به عنوان سهامدار عمده کارگزاری وارد هیأت مدیره شرکت گردید.

شرکت کارگزاری بورس آثل ( سهامی خاص) در سال 1373 به شماره ثبت 111128 تاسیس و فعالیت خود را به عنوان کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار تهران آغاز نمود. ادامه مطلب

ارتباط با ما

آدرس : تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، پلاک 1، طبقه 3

تلفن : 47180-021

فکس: 47180118 

ایمیل : info [at] newasel.com

تلگرام: https://t.me/aselbroker

 

;